Juniorzy w Finale Mistrzostw Śląska

50516731_335422587302855_3373027101052502016_n

Przez 3 dni (25-27.01.2019) Juniorzy Hemarpol Norwida walczyli w turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska Juniorów, którego gospodarzem była Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II. 

Drużyna Hemarpol Norwida prowadzona przez Bartosza Sufę , która zakończyła pierwszy etap rozgrywek na trzecim miejscu zapewniła sobie automatyczny awans do turnieju Półfinałowego , trafiła do grupy nr 6 wraz z drużyną  gospodarzy i  KS AZS Rafako Racibórz oraz  MKS Winner Czechowice-Dziedzice

Juniorzy Hemarpol Norwid Częstochowa w składzie – Kaczmarek Brajan, Rybka Kuba, Giedrowicz Robert, Ślósarz Sebastian, Urbański Dawid, Maciejek Krystian, Misiek Dawid, Kołacz Bartek, Sztylka Eliasz, Smętek Emil, Janus Mateusz, Grabałowski Wiktor, Jura Artur, Geneja Adam przez ostatnie dni reprezentowali zmienną  formę.

W piątkowym meczu pewnie pokonując MKS Winner Czechowice-Dziedzice  3;0,  sobotnie spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze, przy prowadzeniu 2:0 losy spotkania odwróciły się  i w tie-breaku przegraliśmy z  KS AZS Rafako Racibórz  2:3. Niedzielny mecz  ostatniej szansy z gospodarzami, zakończył się  przegraną  0:3.

Jednak zwycięstwo drużyny z Czechowic nad drużyną z Raciborza 2:3 dało  nam awans do turnieju finałowego z drugiego miejsca w grupie.

wyniki Juniorzy

Druga z grup rozpoczęła zmagania dopiero w niedzielę,  w związku z tym pełna listę finalistów poznamy  29 stycznia.
Czwórka która zwalczy o awans do finału to :

  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • ANBUD MKS Będzin
  • SK Górnik Radlin

 

Termin turnieju finałowego: 8-10 lutego 2019 r. (termin PZPS). Prawo do udziału w konkursie na organizację turnieju finałowego będą miały w pierwszej kolejności zwycięzcy półfinałów. W razie rezygnacji zwycięzców półfinałów z ubiegania się o organizację turnieju finałowego, prawo do udziału w konkursie będą mieć pozostałe zespoły uczestniczące w turnieju.
Czekamy zatem na rozstrzygnięcie turnieju w drugiej grupie.

 

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *