Kogut i Usowicz przedłużyli kontrakty

IMG_4576

Na trzy miesiące przed rozpoczęciem nowego sezonu,  zarząd i sztab Klubu, domykają umowy  i kończą  kompletować  drużynę, która będzie reprezentować niebiesko-granatowe barwy w roku 2019/20. 


Nadchodzący sezon przyniesie ze sobą  wiele zmian, pierwsza to już znana wszystkim zmiana na  stanowisku trenera, które objął Tomasz Wasilkowski.

Po podpisaniu umowy na 3 lata, przyszedł czas na budowanie składu, jako pierwsi do drużyny trafili zawodnicy  znani już  kibicom Exact Systems Norwida
Damian Kogut i Łukasz Usowicz, dla których będzie to już  czwarty sezon na zapleczu plusligi w barwach Norwida, związani są  z klubem  od czasów rozgrywek młodzieżowych.

USOWICZ _ZWAODNIK 2020

 

Łukasz Usowicz „Uso”, 22-letni środkowy, z Norwidem związany od 2013 roku, jako uczeń klasy sportowej, reprezentował go w rozgrywkach kadetów i Juniorów, a zaraz po zakończeniu szkoły, otrzymał propozycję gry w I lidze. „Uso” podpisał dwuletni kontrakt z klubem.
W minionym sezonie zagrał we wszystkich meczach (33) , w 93 setach zdobył 148 punktów.

 

kOGUT_ zawodnik 2020

 

Damian Kogut, równolatek Łukasza, który do Norwida trafił rok później (2014r) i podobnie jak Łukasz był w kadrze Juniorów związał się  jednoroczną  umową. 
„Kogi’ rozegrał 33 mecze  w ubiegłym sezonie,  w 125 setach zdobył łącznie  294 punkty 

 
 

 

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *