Srebro w Mistrzostwach Śląska

mlodzik bogus ms 3

Młodzicy Hemarpol Norwid Częstochowa zakończyli zmagania na poziomie wojewódzkim z tytułem wicemistrzów.
Podobnie jak w roku ubiegłym  drużyna Młodzików zajęła drugie miejsce w Finale Mistrzostw Śląska i zapewniła sobie awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, które zaplanowane zostały na 22-24 marca 2019r.

W dniach  2-3 marca w Żorach rozegrany został Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska,
Drużyna  Rafała Bogusa rozegrała w dwa dni  3 mecze .

Pierwsze dwa pojedynki zkaonczyły się  zwycięstwem naszych zawodników, co zapewniło im awans do Mistrzostw Polski i walkę  o złoto Mistrzostw.

sobota,  godz.  11:00 Hemarpol Norwid Częstochowa – TS Volley Rybnik  2:1  (23:25, 27:25, 15:13)
 sobota,  15:00 Anbud MKS Będzin – Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2  (21:25, 24:26)

W niedzielne przedpołudnie w finale zmierzyliśmy się  z gospodarzami turnieju i ulegliśmy 0:2

11:30 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel – Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:18, 25:19)