Terminarz Kadet

 


1. Kolejka
 2018-09-28  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel    3:1 (18:25, 25:14, 25:18, 25:20)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II
 2018-09-28  Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa    3:1 (25:13, 17:25, 25:23, 25:21)    Hemarpol Norwid Częstochowa
2018-09-28  TS Volley Rybnik   0:3 (17:25, 17:25, 23:25)     ANBUD MKS BĘDZIN
           

 

2. Kolejka
 2018-10-12 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II    2:3 (25:22, 25:23, 20:25, 22:25, 13:15)    ANBUD MKS BĘDZIN
 2018-10-12  Hemarpol Norwid Częstochowa    3:0 (25:16, 25:19, 28:26)    TS Volley Rybnik
 2018-10-12  Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa    3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:19)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
           

 

3. Kolejka
 2018-10-19  Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa   3:0 (25:19, 25:21, 25:21)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II
2018-10-19  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel   3:0 (25:20, 26:24, 25:16)    TS Volley Rybnik
 2018-10-19  ANBUD MKS BĘDZIN   3:0 (25:17, 29:27, 25:23)    Hemarpol Norwid Częstochowa
           

 

4. Kolejka
 2018-10-26  Hemarpol Norwid Częstochowa    0:3 (19:25, 18:25, 22:25)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II
2018-10-26  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel   3:0 (25:20, 25:19, 26:24)    ANBUD MKS BĘDZIN
 2018-10-26  Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa    3:1 (25:20, 18:25, 25:15, 27:25)    TS Volley Rybnik
           

 

5. Kolejka
 2018-11-09  TS Volley Rybnik   3:1 (25:20, 25:23, 30:32, 25:15)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II
 2018-11-09  ANBUD MKS BĘDZIN    1:3 (25:18, 15:25, 9:25, 22:25)    Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa
 2018-11-09  Hemarpol Norwid Częstochowa    0:3 (17:25, 15:25, 23:25)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
           

 

6. Kolejka
 2018-11-16  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II    1:3 (14:25, 25:22, 20:25, 17:25)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
 2018-11-16  Hemarpol Norwid Częstochowa    0:3 (16:25, 25:27, 12:25)    Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa
 2018-11-16  ANBUD MKS BĘDZIN   3:0 (27:25, 25:14, 25:20)    TS Volley Rybnik
           

 

7. Kolejka
 2018-11-23  ANBUD MKS BĘDZIN   0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
  
   Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II
 2018-11-23  TS Volley Rybnik   3:1 (25:21, 17:25, 25:9, 25:23)    Hemarpol Norwid Częstochowa
 2018-11-23  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel   1:3 (23:25, 24:26, 25:20, 23:25)    Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa
           

 

8. Kolejka
 2018-12-07  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II    1:3 (23:25, 25:23, 18:25, 16:25)   Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa
 2018-12-07  TS Volley Rybnik    0:3 (14:25, 17:25, 23:25)    Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
 2018-12-07  Hemarpol Norwid Częstochowa   1:3 (25:23, 22:25, 17:25, 22:25)    ANBUD MKS BĘDZIN
           

 

9. Kolejka
 2018-12-14  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II    0:0       Hemarpol Norwid Częstochowa
 2018-12-14  ANBUD MKS BĘDZIN     0:0      Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
 2018-12-14  TS Volley Rybnik     0:0      Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa
           

 

10. Kolejka
 2018-12-21  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II   0:0      TS Volley Rybnik
 2018-12-21  Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa   0:0      ANBUD MKS BĘDZIN
 2018-12-21  Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel   0:0      Hemarpol Norwid Częstochowa